5 Kasım 2020 Perşembe

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Türkiye’nin en fazla burca sahip kaleleri arasında ilk sıralarda yer alan Kütahya Kalesi’nin ışıklandırma projesinde emeği geçenlere teşekkür belgesi takdim etti.
Kütahya Belediye Meclis Toplantısı öncesi düzenlenen programda açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Kütahya Kalesi’nin ışıklandırılması projesi ile bir ilde veya bir ülkede ortaklaşa çalışıldığında ne kadar ciddi ve ne kadar önemli başarıların elde edilebileceğini hep birlikte gördük. Kalenin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıldönümünde ışıklandırılmasını sağlayan ve o gün itibariyle şehrimizin hizmetine sunulmasında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum, dedi.
Program kapsamında daha sonra kentimizin önemli tarihi değerlerinden olan Kütahya Kalesi ve Burçlarının aydınlatılmasında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı
Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürü Osman ORTAÇLI, Kütahya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Bahadır Halil BAHŞİ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat KOYAK, Kültür ve Turizm İl Müdürü Zekeriya ÜNAL, Eski Müze Müdürü Serdar ÜNAN, OEDAŞ İl İşletme Müdürü Kamil Uğur MUMCU, OEDAŞ İl İşletme Müdürlüğü Kıdemli Yönetici Ramazan SÖYLER ile Kütahya Belediyesi personeli Elektrik Teknikeri Orhan YALÇIN, Elektrik Formeni Aydın ÇALIKUŞU, Elektrik İşçisi Halil OKUDUCU, Elektrik İşçisi Veysel KAMALI, Elektrik İşçisi Mehmet GÜLER, Elektrik İşçisi Osman KALIN, Elektrik İşçisi Muhammed GÜLER, Elektrik İşçisi Fatih NİZAM, Elektrik İşçisi Mehmet BİLGİÇ ve Elektrik İşçisi Ramazan DEMİR’e Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK tarafından belgeleri takdim edildi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1865