5 Kasım 2020 Perşembe

Kütahya Belediye Meclisi, 2. Dönem 8. Olağan Belediye Meclis Toplantısında, Ilıca Kaplıcalarında gerçekleşen Jeotermal Arama ve Sondaj çalışmalarında emeği geçen Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personeline teşekkür belgesi verildi.

Ilıca Kaplıcalarında gerçekleşen Jeotermal Arama ve Sondaj çalışmalarında emeği geçen Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personeline teşekkürlerini sunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Şehrimizin son dönemde parlayan yıldızı olarak ifade ettiğimiz turizm merkezlerinden birisi olan Ilıca bölgemizde son dönemde yaptığımız sondaj su arama ve bunun kullanımına ilişkin çalışmalar şehrimiz için büyük önem arz ediyor. Yapılan etüt ve sondaj çalışmalarına gece gündüz demeden katkı sağlayan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personelimize teşekkür ediyorum. Ekiplerimizin çalışmaları sonucunda şuanda Ilıcada bir kuyuda 48 derece ve yaklaşık 50 litre saniye iki kuyumuzda da 42 derece ve yaklaşık 50’şer litre saniye olmak üzere toplamda 3 kuyumuzda 150 litre saniye civarında sıcak suyu bulup milletimizin ve memleketimizin hizmetine hazır hale getirdik. Burada emeği geçen arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum, ifadelerini kullandı.

Daha sonra kentimizin önemli turistik değerlerinden olan Ilıca Kaplıcaları için yapılan Jeotermal Arama ve Sondaj çalışmalarında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı Su ve Kanalizasyon Müdürü Ümit TULUM, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personeli Jeoloji Mühendisi Ahmet HAŞİMOĞLU, İnşaat Mühendisi Murat YENİDOĞAN, Elektrik Teknikeri Bilal AKGÜN, İnşaat Teknikeri Mehmet ŞAHİN’e Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1649