26 Ekim 2020 Pazartesi

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesi’nin devam eden çalışmalarını inceledi.
Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin Ulu Camii ve Dönenler Camii civarındaki yeşil alanlarda toprak seviye düzenleme, tesviye, damlama sulama tesisatı çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK, çalışmaları yürüten saha ekiplerinden faaliyetleri hakkında detaylı bilgi aldı.
Fen İşleri Müdürlüğü personelinin söz konusu bölgedeki süs havuzu bakım ve tadilat çalışmaları ve engelli vatandaşlarımız için Sevgi Yolunda devam eden yol çalışmalarını da inceleyen Başkan IŞIK, ekiplere işlerinde kolaylıklar diledi.
Bölge esnafı ve vatandaşlarımız ile sohbet edip, onların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan IŞIK; Ulu Cami ve Dönenler Cami civarındaki saha çalışmalarımızı sürdüren ekiplerimizi ziyaret etti. Ziyaretlerimizde şehrimizin ve hemşehrilerimizin ihtiyacı neyse yerinde tespit edip, anında çözüm bulmaya çalışıyoruz. Yapılan çalışmalarda kullanılan her kuruş şehrimizde yaşayan 250 binden fazla vatandaşımızın hakkı olan bir kaynak. Onun için hemşehrilerimizden ricam yapılan hizmetlere sahip çıkmaları, şeklinde konuştu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1547