24 Ekim 2020 Cumartesi

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesi ekiplerinin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceledi.
Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK, ilk olarak Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Fatih Mahallesi, İkizhöyük Mahallesi ile Cumhuriyet Mahallesi’nde yürütülen kaldırım ve bordür döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
Yürütülen üstyapı faaliyetleri hakkında ekiplerden detaylı bilgi alan Başkan IŞIK, akabinde Cumhuriyet Caddesi’nde (Sevgi Yolu) Kütahya Belediyesi tarafından engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla gerçekleştirilen yol çalışmalarını inceledi.
Daha sonra Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personelinin Ziraat Mahallesi’nde kapsamlı bir şekilde devam ettiği altyapı faaliyetlerini yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK, çalışmaları yürüten saha ekiplerine işlerinde kolaylıklar diledi.
Son olarak Kütahya Belediyesi’nin Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında Osmangazi Mahallesi’nde sürdürdüğü yıkım alanını gezen Başkan IŞIK, burada vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinledi.
Yıkım çalışmalarını yürüten ekiplerden bilgi alan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim IŞIK, devam eden ziyarette açıklamalarda bulundu.
Yürütülen çalışmaları ile şehrimizi kış mevsimine hazırladıklarını söyleyen Başkan IŞIK; Bugün farklı bölgelerimizde devam eden çalışmalarımızı yürüten ekiplerimizi ziyaret ettik. Öncelikle saha özverili bir şekilde çalışan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Yaklaşan kış mevsimi nedeniyle ilk önce altyapıdaki eksiklerimizi giderip, onun üzerine de üstyapıdaki eksiklerimizi tamamlayıp sezona daha rahat bir şekilde girmek istiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde esnaflarımız, vatandaşlarımız ve çalışanlarımız ile bir araya gelerek, hem onların taleplerini dinledik hem de devam eden işlerimizi yerinde kontrol etme imkanı bulduk. Çalışmalarımızın şehrimiz ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum, dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1701