20 Ekim 2020 Salı

Vatandaşlarımız “Panorama Kütahya" ile şehrimizi evlerinden, işyerlerinden, istedikleri her an her yerden rahatlıkla gezip görebiliyor.
Şehrimizin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla Kütahya Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kütahya’nın ilk ve tek 360 derecelik Gigapixel Sanal Turu ile vatandaşlarımız, 13 nokta 54 alanı ziyaret edebiliyor.
Kütahya Belediyesi resmi internet sitesi olan http://www.kutahya.bel.tr/360/1/2/ adresinde yer alan panoramadaki sanal tur simgelerinin tıklanması halinde Macar Evi, Jeoloji Müzesi, Sıtkı Olçar Müzesi, Kent Tarihi Müzesi Milli Mücadele Müzesi, Germiyan Sokak, Kütahya Kalesi, Döner Restaurant, Belediye Sosyal Tesisler, Çamlıca Restaurant, Orman Köşkleri, Zafer Meydanı, Cumhuriyet Caddesi, Ulu Camii ve Belediye Hizmet Binası olmak üzere 13 nokta da gezinti yapılabiliyor.
Vatandaşlarımıza gigapixel kalitede fotoğraf ve farklı mekanlar ile sanal tur gezisi hizmeti sunan Kütahya Belediyesi, zorunlu olmadıkça sokağa çıkmanın tehlikeli olduğu pandemi döneminde şehrimizin özlenen yerlerini görebilme fırsatı sunuyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 2154