21 Eylül 2020 Pazartesi

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Bornova Kütahyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği açılış merasimine katıldı.
İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyete başlayan Kütahyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin açılışına katılan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Dernek Başkanı Güray KARADUMAN’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Programda Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ile Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Veysel ŞAHİN’e Kemalpaşa Yörükler Derneği Yöneticisi Halil EFE Yörük Poşusu hediye etti.
Açılış töreninde Bornova Kütahyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Güray KARADUMAN; Derneğimizin amacı İzmir gurbetinde yaşayan hemşehrilerimizin birlik ve beraberlik içinde yaşamaları, yöreye has gelenek, görenek, örf ve adetleri canlı tutarak gelecek nesillere aktarılması, değerlere sahip çıkarak sivil toplum faaliyetlerini icra etmektir. Bu kapsamda faaliyetlerini sürdürecek derneğimize katkı koyan, desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Bu vesile ile kardeşlik bağları ile güçlendireceğimiz ve değer katacağımız derneğimiz hayırlı, uğurlu olsun, dedi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1343