16 Eylül 2020 Çarşamba

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Eskişehir Karayolu üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti.
İlk olarak Eskişehir Karayolu üzerinde yer alan Medcezir Restoranı ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, ziyarette işyerini gezerek işletme sahibinden restoran hakkında bilgi aldı.
Başkan IŞIK, daha sonra Sera AVM Müdürü Atakan TAHMAS’ı ziyaret etti. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Bugün değerli yöneticilerimiz ve esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Yöneticilerimiz ve esnaflarımıza pandemi sürecinde alınan her türlü tedbire uyum konusunda göstermiş oldukları hassasiyet sebebiyle teşekkür ediyorum. Kütahya Belediyesi olarak öncesinde olduğu gibi pandemi sürecinde de esnaflarımızın yanındayız. İnşallah en kısa sürede bu sıkıntıyı atlatırız, dedi.
Ziyarette bazı kavşak düzenleme çalışmalarını planladıklarını ifade eden Başkan IŞIK; Alışveriş Merkezimizin daha iyi bir şekilde çalışabilmesi açısından bazı kavşak düzenlemelerimiz olacak. Karayolları Bölge Müdürlüğümüzle ve Genel Müdürlüğümüzle bu kapsamda karşılıklı istişarelerde bulunduk. Kütahya’ya uğramadan transit geçiş sağlayan yolcularında buraya uğrayacağı bir düzenlemeyi yaptığımız zaman inanıyorum ki şehrimizde, alışveriş merkezimizde, şehrimize gelen misafirlerimizde kazançlı olacak, şeklinde konuştu.
Sera AVM’de faaliyet gösteren işletmeleri de ziyaret eden Başkan IŞIK, firma sahipleri ve çalışanlarına hayırlı işler temennisinde bulundu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 976