26 Ağustos 2020 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, 3. Ligde mücadele edecek olan Belediye Kütahyaspor’un idmanını ziyaret etti.
3.Lig şampiyonluğu hedefi ile 2020-2021 sezonu idmanlarına başlayan Belediye Kütahyaspor’un futbolcularını Halil Akkaş Sahasında gerçekleşen idmanda ziyaret edip baklava ikramında bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit ÖZEL ile yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve oyunculara çalışmalarında başarılar diledi.
Yeni sezonun sağlıklı, kazasız belasız bir şekilde geçmesi temennisinde bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Belediye Kütahyaspor takımımızda gerek iç gerekse dış transferlerin önemli bir kısmı tamamlandı. Öncelikle takımımıza sağlıklı, kazasız belasız bir sezon diliyorum. Arkadaşlarımıza bu yılda hemşehrilerimize çok güzel bir şampiyonluk yaşatarak 3. Lig, 2. Lig ve 1. Lig olarak serüvenimizin devam etmesini arzu ettiğimizi ilettik. Belediye Kütahyasporumuza bu kapsamda nokta transferler yaptık. Nerede hangi sahada hangi türde bir oyuncu eksikse onun transferini gerçekleştirdik. Şuanda takımımızın çok büyük bir bölümü tamamlandı. Tabi ki ilave transferlerimiz olacak. Kütahya’ya yakışan neyse tüm ekibimiz bu yönde çalışıyor. Yeni sezonumuzun hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Maçlarımız 19-20 Eylül tarihleri itibariyle başlayacak. Tüm vatandaşlarımızı şehrimizin markası Belediye Kütahyasporumuza sahip çıkmaya davet ediyorum, ifadelerini kullandı.
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Belediye Kütahyaspor yönetimi ve futbolcuları Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a, ziyareti ve destekleri sebebiyle teşekkürlerini sundu.
Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit ÖZEL ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyetin de hazır bulunduğu idman ziyaretinde Başkan IŞIK’a, Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI ve Murat ARIK eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 694