24 Ağustos 2020 Pazartesi

Kütahya Belediyesi Bahçelievler Mahallesi’nin deforme olan yollarını ve parke taşlarını yeniliyor.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, ilk olarak Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (OEDAŞ) gerçekleştirdiği kazılar sonrası asfalt bütünlüğü bozulan yollarda gerçekleşen yenileme çalışmaları inceledi.
Daha sonra kilit taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan IŞIK, çalışmaları yürüten saha ekibinden bilgi alıp, işlerinde kolaylıklar diledi.
Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Sönmez Sokak, Tekbir Sokak, Bahtiyar Sokak, Ünlü Sokak, Efe Sokak, Feribot Sokak, Demir Sokak, Yeldeğirmeni Sokak, Yelkenli Sokak, Koru Sokak, Okul Sokak, Gökkuşağı Sokak, Bölcek Sokak, Beste Sokak, Kirman Sokak, Güven Sokak, Çıkırık Sokak, Yörünge Sokak ile İmar Sokak’a yaklaşık 12.713.00 m2 kilit taşı döşeyen Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yuvacık Sokak, Ruhi Sokak, Ülkü Sokak, Halat Sokak, Kafes Sokak, Esra Sokak, Medeni Sokak ve Harbiye Sokak’a ise kilit taşı döşeme çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanıyor.
İncelemeler esnasında Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet eden hemşehrilerimiz ile de sohbet eden Başkan IŞIK, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de dinledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 563