24 Ağustos 2020 Pazartesi

BAŞKAN IŞIK GAYBİEFENDİ MAHALLESİ’NDE YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesi’nin Gaybiefendi Mahallesi’nde yürüttüğü yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Kütahya Belediyesi’nin Gaybiefendi Mahallesi’nde gerçekleştirdiği yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan IŞIK, saha çalışmalarını gerçekleştiren ekibe işlerinde kolaylıklar diledi.

Gaybiefendi Mahallesi Aydınlık Caddesi, Fettah Söğütleri Caddesi, 1. Derya Sokak, 1. Gül Sokak, Gülistan Sokak, İlimler Sokak ve Çağdaş Sokak’a yaklaşık 5 bin ton asfalt seren Kütahya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, Şahingil Sokak ile Gonca Sokak’ta ise hazırlık çalışmalarına başladı.

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Kapan Çayında gerçekleştirdiği ıslah çalışmalarının sona ermesiyle birlikte gerçekleştirilen çevre düzenlemesi çalışmalarını da inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, ekiplerden söz konusu bölgede yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

Daha sonra Fettah Söğütleri Caddesi’ne Kütahya Belediyesi tarafından inşa edilen çocuk parkını gezen Başkan IŞIK, son olarak kilit taşı döşeme çalışmalarını inceledi.

Gaybiefendi Mahallesi’nde yer alan Gonca Sokak, Gül Sokak, Derya Sokak, Aksu Sokak, Göksu Sokak, Dar Sokak, Çithane Sokak, Doğu Aslan Sokak, Fulya Sokak, Trafo Sokak, Firuze Sokak, Dede Efendi Sokak, Başaklı Sokak, Canbaz Sokak ile Yuvalıkavak Sokak’ kilit taşı döşeyen Kütahya Belediyesi ekipleri, Kumluk Sokak, Fidanlık Caddesi, Bekir Avlupınar Caddesi ve Aydınlık Caddesi de ise kilit taşı döşeme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1061