29 Temmuz 2020 Çarşamba

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Abdurrahman Karaa Bulvarı’nda bulunan Kütahya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, burada Cemiyet Başkanı Erkan SAĞLAM ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan SAĞLAM, Başkan IŞIK’a nezaketinden dolayı teşekkürlerini sundu.
Ziyarette Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yerinin hayırlı olmasını temenni eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Gazeteciler Cemiyeti ve Kütahya Belediyesi’nin ortaklığında yapılabilecek çalışmalar konusunda faydalı bir istişare toplantısı oldu. Bu kapsamda Kütahya’mızda yapılacak etkinlikler konusunda ortak işbirliği kararı aldık. İlimizin tanıtımının yanı sıra ilimizde Kamu Kurum ve Kuruluşları başta olmak üzere Belediyemizin yaptığı bazı faaliyetlerin vatandaşlarımızla paylaşılması konusunda elektronik platform üzerinden gazetelerimizin günlük ya da haftalık yayınlarının sürekli sergilenebileceği bir imkanı da gazetecilerimize sağlayacağız, dedi.
Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin ve tüm vatandaşlarımızın yaklaşan Kurban Bayramını tebrik eden Başkan IŞIK, yaklaşan Kurban Bayramının aziz Türk Milletine, İslam alemine ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Rabbim içinde bulunduğumuz pandemi dönemini en az hasarla geçirmemizi nasip etsin. Kütahyalı hemşehrilerimizin bayram ziyaretlerinde maske kullanmalarını, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmelerini ve çevre temizliğine özen göstermelerini rica ediyorum, şeklinde konuştu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 563