15 Temmuz 2020 Çarşamba

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin 4. yılı sebebiyle düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri devam ediyor.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri protokol üyelerinin İstanbul’da, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişiminde başına isabet eden şarapnel parçası ile yaralanan Kütahyalı gazi Ali KARAYİĞİT’i ziyaret etmesiyle devam etti.
Ziyarette bir süre gazi Ali KARAYİĞİT ve ailesi ile sohbet eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesi olarak gazilerimiz, şehitlerimiz ve ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ile protokol üyeleri daha sonra Ulu Camii'de düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı. Mevlid-i Şerif programında Kur'an-ı Kerim okundu, tüm şehitlerimiz ve ebediyete intikal etmiş gazilerimiz için dua edildi.
Program kapsamında Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından tüm şehitlerimiz için Zafer Meydanında lokma tatlısı ikramında bulunuldu.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK protokol üyeleriyle birlikte son olarak Valilik Önünde açılan "15 Temmuz Fotoğraf Sergisi"ni gezdi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri saat 20.00'de Kütahya Valiliği önünde devam edecek.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 674