8 Temmuz 2020 Çarşamba

Kütahya Belediyesi, Covid-19 salgını süresince evlerinde kalan hemşehrilerimizin normalleşme ile yeniden sosyal hayatlarına devam etmesi için “Açık Hava Sineması” etkinliği düzenledi.
Covid-19 salgınına karşı etkin bir mücadele veren Kütahya Belediyesi, Ahmet Yakupoğlu Kültür ve Sanat sezonu kapsamında vatandaşlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun oturma düzeni sağlanarak “Tosun Paşa” film gösterimini sergiledi.
Kütahya Belediyesi vefatının 20. yılında Belediye Hizmet Binası önünde sahnelenen “Tosun Paşa” filmi ile Türk sinemasının önemli isimlerinden olan Kemal SUNAL’ı andı. Etkinliği izlemek için gelen vatandaşlarımızın ateşleri Belediye ekipleri tarafından ölçüldü, ayrıca hemşehrilerimiz maske takmaları konusunda uyarıldı.
“Tosun Paşa” filmini vatandaşlarımız ile birlikte izleyen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Rahmetli Kemal SUNAL’ın ölüm yıldönümü nedeniyle onu anma adına bu etkinliği düzenledik. Milletimizce beğeni toplamış olan filmlerinden birisi olan “Tosun Paşa” filmini belediyemiz önünde ücretsiz olarak vatandaşlarımıza sergiledik. Katılım gösteren tüm hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonrada benzer etkinliklerimiz devam edecek, şeklinde konuştu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 879