27 Haziran 2020 Cumartesi

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK Başkanlığında gerçekleşen Kütahya Belediye Meclisi, 2. Dönem 4. Olağan Belediye Meclis Toplantısında, Unesco Kurul Kararı ile Logo Kullanım Hakkı verilen sanatçılara teşekkür belgesi verildi.
Belediye Meclis Toplantısı öncesinde gerçekleşen programda sanatçılara teşekkür eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Bugün 16 değerli sanatçımıza UNESCO Logosunu Kullanma Hakkını tescil eden belgeyi vereceğiz. Kendilerine bugüne kadar yapmış oldukları katkı ve desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum, dedi.
Daha sonra şehrimizin UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına girmesine katkı sağlayan ve bu çalışmalarından dolayı UNESCO logosunu kullanma hakkını kazanan Kütahyalı Çini Sanatçıları Adil ÖZKAN, Ali KAYMAK, Arif DÖNMEZ, Hakan ÇOKLUK, Hasan KAYIŞ, Hatice BAL, Mehmet Hüseyin KARACA, Mustafa DUMANLAR, Mustafa GÖNÜL, Nida OLÇAR, Pembe Gül İŞGÜZAR KARAGÖZ, Selahattin USLU, Selma KELEŞ, Sema GÜRAL SÜRMELİ, Şemseddin DELEN ve Şule ILGIN ERDEM’e Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ile Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Ömer KÖSE ve Meclis Üyeleri tarafından belgeleri takdim edildi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 843