25 Mayıs 2020 Pazartesi

Kütahya Belediyesi sokağa çıkma yasağını fırsata çevirerek köpüklü su ile cadde ve sokakları yıkayarak dezenfekte ediyor.
Covid-19 salgının yayılımını önlemek için alınan tedbirler kapsamında Ramazan Bayramı boyunca devam edecek olan sokağa çıkma yasağını fırsat bilen Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli, şehrimizde yer alan meydan, cadde, sokak ve kaldırımlar, köpüklü ve dezenfektanlı su ile yıkanıyor.
Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin titizlikle yürüttüğü çalışmalar kapsamında, 30 Ağustos Mahallesi, Müderris Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Börekçiler Mahallesi, Lala Hüseyin Paşa Mahallesi, Cedit Mahallesi, Pirler Mahallesi, Ziraat Mahallesi, Osmangazi Mahallesi,100.Yıl Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Enne Mahallesi, Saray Mahallesi, Parmakören Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi ile Kumarı Mahallesi’nde bulunan, cadde, sokak ve kaldırımlar yıkanıp temizlendi.
Fatih Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Okmeydanı Mahallesi ve Vefa Mahallesinde devam eden yakıma çalışmaları ise aralıksız sürüyor.
Cumhuriyet Caddesinde yapılan temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah DAMCI, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi alarak onlara işlerinde kolaylıklar diledi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1199