9 Nisan 2020 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Alo 153 Çözüm Masası çağrı merkezi üzerinden 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan hemşehrilerimizi arayıp hatırlarını sordu.

Koronavirüs (COVID-19) tedbirleri çerçevesinde dışarı çıkmalarına kısıtlama getirilen 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızı Alo 153 Çözüm Masası çağrı merkezi üzerinden arayan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, telefon görüşmesinde hemşehrileri ile sohbet etti.

Vatandaşlarımıza bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Başkan IŞIK, onlardan ihtiyaç halinde Alo 153 Çözüm Masasını aramalarını istedi. Görüşmede hemşehrilerinden dışarıya çıkmamalarını da rica eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, bu salgını birlik ve beraberlik içerisinde atlatacaklarını ifade etti.

İlgi ve alakasından dolayı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a teşekkür eden 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız, Başkan IŞIK’a çalışmalarında başarılar dileyip dualarını ilettiler. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1822