31 Mart 2020 Salı

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüsüne (Covid-19) karşı Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, virüse karşı gerçekleştirilen temizlik çalışmaları kapsamında cadde ve kaldırımları köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte ediyor.

Atatürk Bulvarında yapılan temizlik çalışmalarına katılan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ekiplere kolaylıklar dilerken, Koronavirüsüne (Covid-19) karşı Kütahya Belediyesi ekiplerince yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ekiplerin büyük bir özveriyle çalıştığını kaydeden Başkan IŞIK, "Tüm dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu bu günlerde şehrimizde temizlik hizmetini artırarak vermeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz 24 saat vardiya halinde şehrimizin birçok yerinde aynı anda hizmet veriyor. Temizlik işi sadece su ile değil deterjan da katılarak yapılıyor. Kütahyalı hemşehrilerimize canla başla hizmet veren bu değerli kardeşlerimi kutluyorum. Kalabalık bir ekiple şehrimizde temizlik hizmeti yapmaya çalışıyoruz. Destek olan tüm hemşehrilerime ayrıca teşekkür ediyorum. Hizmet veren tüm belediye personelimizi canı gönülden kutluyorum. Bu kritik dönemde belki de tüm Türkiye'ye örnek olacak bir performans ortaya koyuyorlar." açıklamasında bulundu.

Belediye Başkanı IŞIK, Atatürk Bulvarında başlayan deterjanlı cadde temizliğinin hafta boyunca tüm caddelerde gerçekleştirilecek şekilde planlandığını sözlerine ekledi.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 867