30 Mart 2020 Pazartesi

Kütahya Belediyesi hemşehrilerimize daha iyi, kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla geçtiğimiz günlerde satın aldığı 58 adet aracın 22 tanesi daha bugün itibari ile hizmete başladı.

Kütahya Belediyesinin geçtiğimiz günlerde satın aldığı toplam 58 adet aracın, Hizmet ve Servis Aracı olarak kullanılacak 22 adet aracın tanıtımı bugün Kütahya Belediyesi Makine İkmal Tesislerinde yapıldı.

Araç tanıtımında satın alınan araçlar hakkında bilgi veren Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Kütahyanın hizmetine sunmak üzere daha önce satın alma işlemi tamamlanan araçlarımızın tanıtımı için Kütahya Belediyesi Makine İkmal Tesislerinde toplandık. Bugün burada 22 adet hizmet aracını kamuoyuna tanıtıyoruz. Bu araçların 14ü ilgili müdürlüklerimizde hizmet aracı olarak kullanılacak, 4 adet minibüs Temizlik İşleri Müdürlüğümüzde servis hizmet aracı olarak kullanılacak, 1 Adet panelvan tipi kamyonet Veteriner İşleri Müdürlüğümüzde Sokak Hayvanı Toplama aracı olarak, 1 adet panelvan tipi kamyonet ise cenaze aracı olarak düzenlenip vatandaşlarımıza hizmet verecektir. 1 adet tek kabin kamyonet ve 1 adet 4x4 kamyonette ilgili müdürlüklerimizin hizmetine bugün tahsis edilecektir, şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde 31 adet çöp toplama aracı ile beraber 27 adet hizmet aracı satın alındığını kamuoyu ile paylaştıklarını söyleyen Başkan IŞIK; Bu duyurduğumuz araçlarımız, o dönem alınan araçların son parti teslimi olan 22 aracımız. Plaka işlemlerini tamamlayıp bugün belediyemizin hizmetlerinde kullanılmak üzere ilgili müdürlüklerimize dağıtacağız. Bu araçlar Kütahya Belediyemizin kendi öz malı olup, satın alma yöntemi ile Kütahya Belediyemize kazandırılan araçlardır dedi.

Son yapılan teslimat ile birlikte, 2 Adet Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Toplama Aracı, Önden Vinçli, 16+5 m³, 6 adet Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Toplama Aracı, 13+1,5 m³, 6 adet Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Toplama Aracı, 8+1 m³,1 adet Mini Çöp Toplama Aracı, 3m³, 1 adet Konteyner Yıkama Aracı, 2 adet Hidrolift, 2 adet Arazöz, 18.000 L, 1 adet Arazöz, 4.000 L, 2 adet Çift Kabinli Damperli Kamyon, 3 adet Vakumlu Yol Süpürme Aracı 7 m³, 1 adet Yol Süpürme Makinası 2 m³, 1 adet Yol Süpürme Makinası 1,2 m³, 2 adet Elektrikli Yol Süpürme Makinası, 1 adet 11 m³lük Atık (Kağıt) Toplama Aracı ile 5 adet Hizmet Aracı ve 22 adet Servis Aracı olmak üzere toplam 58 araç Kütahya Belediyesi Araç filosuna kazandırıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1381