19 Mart 2020 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Koronavirüs hastalığı kapsamında toplu taşıma araçlarının saatleri ve güzergahları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Kütahya Belediyesinin Koronavirüs hastalığı kapsamında aldığı önlemler hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Koronavirüs tehdidi sebebiyle Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüzün hizmetlerini yeniden planladık. Bu kapsamda hem durakların yoğunluğu hem hemşehrilerimizin toplu taşıma araçlarına olan ilgisi nedeniyle otobüs saatlerimizin yeniden düzenlenmesini sağladık. Özellikle vatandaşlarımızın aldığımız bu tedbirlerin geçici olduğunu ve ihtiyaçtan kaynaklandığını bilmelerini isterim, dedi.
Tabi ki Halk Otobüslerinin vatandaşlarımızın ayağına sık sık gitmesini hepimiz isteriz, ama bu bir tedbirse buna hep beraber destek olmamız lazım diyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Anlık Araç Takip Sistemimiz üzerinden anlık tedbirlerimizi alıyoruz ve mümkün olduğunca da evinden çıkmakta zorlanan yaşlı vatandaşlarımızın belli bir süre toplu taşıma araçlarını çok ihtiyaç olmadığı sürece kullanmamaları yönünde tavsiyede bulunuyoruz.
Toplu taşıma araçlarının saatleri ve güzergahları ile ilgili hemşehrilerimiz Kütahya Belediyesi resmi web sitesi olan http://www.kutahya.bel.tr/ulasim.asp adresinden bilgi edinebilir.
İnternet aracılığıyla bilgi edinemeyen vatandaşlarımız arzu ederlerse Belediyemiz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde kullanıma açık olan 0530 353 59 16 numaralı telefonu aramaları halinde hangi otobüsün hangi saatte nerede olacağı ve diğer soruları hakkında bilgi alabilirler, ifadelerini kullandı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 4340