25 Şubat 2020 Salı

Kütahya Belediyesi öncülüğünde kurulan, Sınırlı Sorumlu Kütahya Katılımcı Kadınlar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Ana Sözleşmesi imza töreni, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) ev sahipliğinde yapıldı.
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odasında (KÜTSO) gerçekleşen programda şehrimizde belediye bünyesinde ilk defa bir kooperatif kurulduğunu söyleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Sınırlı Sorumlu Kütahya Katılımcı Kadınlar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odasında (KÜTSO) gerçekleşen programda Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesi öncülüğünde kurulan Sınırlı Sorumlu Kütahya Katılımcı Kadınlar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinin temel amacının, şehrimizde el emeği göz nuru döken tüm kadınların ileride bir çatı altında kooperatif üyesi olarak yer almaları halinde üretimlerini daha iyi değerlendirmek, daha kaliteli üretim yapmalarını sağlamak, ihtiyaç duyulan alanlarda önce eğitim verilerek daha kaliteli ürünleri mal ve hizmet olarak şehrimize kazandırmak olduğunu ifade etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1974