4 Şubat 2020 Salı

Kütahya’nın nüfusu TÜİK tarafından açıklanan verilere göre 252.633 kişi oldu.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın Sosyal Sorumluluk projeleri arasında yer alan İkamet Kart projesi adı altında gerçekleştirdiği çalışmalar ile şehrimizin nüfusu 252.633 kişiye yükseldi. Böylece Kütahya Belediyesi ilk kez 250.000-500.000 nüfuslu il belediyeleri arasına girerek bir üst sınıfa yükseldi.
Kütahya nüfusunun yükselmesine katkı sağlayanlara teşekkür eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; İlimizin büyümesi ve göçün durdurulması için başlatmış olduğumuz “İkamet Kart Projesi”ne desteklerini esirgemeyen değerli üniversite öğrencilerimiz başta olmak üzere, Sayın Valimize, ilgili kurum yöneticilerimiz ve çalışanları ile tüm hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz. İlimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.
İkamet Kart sahibi olan üniversite öğrencileri, Kütahya Belediyesinin ulaşım ve su indiriminden yararlanabilecek. Ayrıca öğrenciler, gönüllülük esası ile Kütahya Belediyesinin İkamet Kart projesine destek olan esnafların yaptığı %10’luk indirimden de faydalanabilecekler.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1240