14 Ocak 2020 Salı

Kütahya Belediyesi öncülüğünde Yeşilay Derneği’nin destekleriyle “Aile ve Gençleri Madde Bağımlılığı ile Diğer Bağımlılıklara Karşı Bilinçlendirme” konferansı verildi.
Kütahya Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Uyuşturucu ile Mücadele Merkezi (UMER) birimi tarafından Yeşilay Derneği’nin destekleriyle düzenlenen “Aile ve Gençleri Madde Bağımlılığı ile Diğer Bağımlılıklara Karşı Bilinçlendirme” konferansında “Madde Bağımlığı nedir? Aileler ve gençleri bekleyen tehlikeler nelerdir? Çocuk ve gençleri madde bağımlılığından korunması için alınması gereken önlemler nelerdir?” gibi konu başlıkları ele alındı.
Kütahya Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleşen “Aile ve Gençleri Madde Bağımlılığı ile Diğer Bağımlılıklara Karşı Bilinçlendirme” konferansına; Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Hülya ÖZTÜRK, Yeşilay Derneği Kütahya Şube Başkanı Nuri ÇETİN, mahalle muhtarları ve Kütahya Belediye Personeli katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1339