9 Ocak 2020 Perşembe

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Çölyak ve PKU Yaşam Derneğini ziyaret etti.
Kütahya Çölyak ve PKU Yaşam Derneğini ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, burada Dernek Başkanı Nuray SAYINER ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, ziyarette Çölyak hastalığı ile mücadele eden vatandaşlarla bir araya gelerek, yaşadıkları sıkıntıları asgariye indirmek için belediye olarak gerekli çalışmaları sürdürdüklerini ifade etti. Glütensiz gıdalar tüketerek yaşamını sürdüren hasta ve yakınlarını dinleyen Başkan IŞIK, sorunların çözümü noktasında her türlü çalışmaya destek vermeye hazır olduklarını belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kütahya Çölyak ve PKU Yaşam Derneği Başkanı Nuray SAYINER, çölyak hastalarını yalnız bırakmadığı için Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a teşekkür etti.
Başkan IŞIK, daha sonra Kütahya Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde açılan özel öğrencilerin eğitim gördüğü eğitim merkezini ziyaret ederek öğretmenlerden merkez hakkında bilgiler aldı.
Programda Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a; Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ ile Ömer KÖSE eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 907