27 Aralık 2019 Cuma

Zafer Kalkınma Ajansının 2019 yılı 12. Yönetim Kurulu Toplantısı Kütahya ev sahipliğinde, Gülümser Hatun Termal Otel’de gerçekleşti.

Zafer Kalkınma Ajansı'nın 2019 yılı 12. Yönetim Kurulu toplantısında Uşak Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Funda KOCABIYIK, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen 2019 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında Zafer Kalkınma Ajansının koordinasyonunda geliştirilen 12 projeden 10’u desteklenmeye hak kazandığını ve bölgemizin %83’lük proje başarı oranı ile ülke genelindeki en başarılı bölge olduğunu ifade etti.

Merkezi Kütahya'da olan ve Afyonkarahisar, Manisa, Uşak illerini de kapsayan Zafer Kalkınma Ajansı'nın 2019 yılı 12. Yönetim Kurulu Toplantısında; 2019 Yılı Sosyal Destek Programı Başvuru Sonuçları, 2019 Yılı Fizibilite Desteği Başvuruları, Proje Havuzu Çalışmaları, 2019 Yılı İnsan Kaynakları Politikası Raporu, 2019 Yılı İç Kontrol Sistemi Değerlendirme Raporu, 2020 Yılı Bütçe Yetki Devirleri, Projelerle İlgili Taleplerin/Gelişmeleri, İki Toplantı Arası Ajans Faaliyetleri, 2019 Yılı Kasım Ayı Gelir ve Gider Cetveli konuları görüşüldü.

Toplantıya; Uşak Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Funda KOCABIYIK, Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ, Manisa Valisi Ahmet DENİZ, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, Uşak Belediye Başkanı Mehmet ÇAKIN, Uşak İl Genel Meclisi Başkanı Nuri DEMİR ile Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli OĞUZ katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 839