25 Aralık 2019 Çarşamba

Belediye Kütahyaspor yönetimi, amatör kulüp başkanları ile bir araya geldi.
Belediye Kütahyaspor ev sahipliğinde düzenlenen istişare toplantısında, birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verildi.
İstişare toplantısında, amatör takımlardaki Kütahyalı gençlerin önünü açacak, onların hedef olarak görecekleri profesyonel liglerde kalıcı bir takım oluşturmak için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah DAMCI ile Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit ÖZEL, 9 Temmuz'dan bugüne kadar gelen süreçte, tesisleşme, kurumsallaşma ve markalaşma adına yapılan faaliyetlerle ilgili bilgiler verip, alt yapıya gösterilen önem ve yatırımları aktardı.
ASKF Başkanı Murat CENGİZ, Kütahya TÜFAD Başkanı Prof. Dr. Mehmet ACET, Futbol İl Temsilcisi Nuri ERCURA ve amatör kulüp başkanları yaptıkları konuşmalarda, Belediye Kütahyaspor'a başarı temennisinde bulunup, Kütahya futbolunun sıkıntılarını ve çözüm önerilerini dile getirerek, daha başarılı olmanın formüllerini masaya yatırdılar.
Toplantıda amatör futbolun, yöneticilerin yaptıkları maddi ve manevi fedakarlıklarla ayakta kaldığına vurgu yapılarak, tesis, saha ve diğer ihtiyaçların kulüplere kazandırılması konusunda atılacak adımlar hakkında fikir birliği sağlandı.
Kütahya Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah DAMCI, Altıntaş Belediye Başkanı Arif TEKE, Seyitömer Belediye Başkanı Halil ÖZTÜRK, Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit ÖZEL, Kütahya ASKF Başkanı Murat CENGİZ, Kütahya TÜFAD Başkanı Prof. Dr. Mehmet ACET, Futbol İl Temsilcisi Nuri ERCURA, İl, İlçe, mahalle ve köy takımları yöneticileri katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 876