19 Aralık 2019 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliğinde Oda Başkanları ile bir araya geldi.

Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliğinde Oda Başkanları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Oda Başkanları ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Oda Başkanlarına Kütahya Belediyesinin İkamet Kart projesine gönüllülük esası ile verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Programda Başkan IŞIK, Oda Başkanları ile istişarelerde bulunup, onların talep ve önerilerini dinledi, sorularını yanıtladı.

Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde düzenlenen programa; Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ, Ömer KÖSE Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği Başkanı İbrahim YİĞİT ile Esnaf Odası Başkanları ve basın mensupları katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1618