13 Aralık 2019 Cuma

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Osmangazi Mahallesinde ikamet eden hemşehrileri ile bir araya geldi.
Kentsel Dönüşüm bilgilendirme toplantıları kapsamında Osmangazi Mahallesinde oturan hak sahipleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu.
Toplantıda Osmangazi Mahallesinde ikamet eden hak sahiplerine hitap eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Hem teknik hem ekonomik hem sosyal dönüşümün bir bütünü olan Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında sizlerin görüşlerini almak üzere bir araya geldik. Aralık ayında 1453 konutlarını yerinde görmek istiyorum diyen vatandaşlarımızı belediyemizin servisleri ile alacağız ve buraya götürüp gezdireceğiz.
Daha sonra konut seçme sıralaması kurasına katılmak isteyen hak sahiplerinden, katılma evrağını imzalı olarak alacağız. Bu çerçevede noter ile görüşüp kura için hazırlık yapacağız ve noter huzurunda kuralarımızı çekeceğiz. Örneğin 1 numaralı kuradan çıkan vatandaşımıza hakkına karşılık hangi kattan hangi daireyi almak istiyorsun? Diye soracağız. Amacımız kendi insanımıza insanca yaşayacağı değeri vermek, Türkiye’ye örnek olmak. Tercihini 1453 Konutlarından yana kullanan hemşehrilerimizi en kısa zamanda oraya taşımayı hedefliyoruz. Allah mahcup etmesin. Hayırlı uğurlu olsun, dedi.
Programda Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, hak sahibi hemşehrilerini dinleyip, sorularını yanıtladı.
Kütahya Belediyesi Evlendirme Memurluğu Salonunda düzenlenen toplantıda; Belediye Başkan Yardımcıları İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ, Ömer KÖSE ile Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri de yer aldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 948