13 Aralık 2019 Cuma

Kütahya merkez ve ilçelerinde karla mücadele kapsamında yapılacak olan çalışmalarda alınacak tedbirleri görüşmek, değerlendirmelerde bulunmak ve ilgili birimler arasında koordinasyonu sağlamak üzere Kış Tedbirleri Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.
Toplantıda ilgili kurumların 24 saat esasına göre hizmet vereceğini belirten Vali Dr. Ömer TORAMAN, halkın kış mevsimini sorunsuz geçirmesi için tüm kamu kurum ve kuruluşlarına önemli görevler düştüğünü ve gerekli tedbirlerin mutlaka alınması gerektiğini kaydetti.
İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ahmet Ali ARTUN toplantıda kış tedbirleri hazırlık çalışmaları ve yapılacak diğer çalışmalar hakkında sunum eşliğinde bilgiler verdi.
2019 yılı kış mevsiminin de değerlendirildiği toplantıda; yağmur, kar yağışı, tipi, buzlanma ve sis hallerinde trafik güvenliğinin sağlanmasına yönelik alınması gereken tedbirler ve karla mücadelede kurum ve kuruluşlar arasında koordinasyonun sağlanması konuları görüşüldü.
Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN başkanlığında, AFAD’ta düzenlenen toplantıya; Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa ÇEKİÇ, İl Emniyet Müdürü Necmettin KOÇ, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ahmet Ali ARTUN, ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 830