10 Aralık 2019 Salı

Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, şehrimizin farklı bölgelerinde çalışmalarına hızla devam ediyor.
Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından, Yunusemre Mahallesinde bulunan Devlet Su İşleri (DSİ) sulama kanalı ile Fatih Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesinde kanal taşmalarını önlemek amacıyla 400 m.’si kapalı 400 m.’si açık olmak üzere 1000’lik yağmur suyu hattı döşeniyor.
Zafertepe Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Yunusemre Mahallesi ve Fatih Mahallesinde yer alan hatları rahatlatmak amacıyla Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personelinin yürüttüğü faaliyetler kapsamında 1800 m. 600’lük kanalizasyon hattı döşeme çalışması da aralıksız sürüyor.
Kütahya Belediyesinin hemşerilerimize daha sağlıklı hizmet verebilmek amacıyla Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından Ilıcaya inşa edeceği sıcak su deposunun çalışmaları ise devam ediyor. Vatandaşlara daha temiz ve sağlıklı hizmet sunmak amacıyla çalışmalarına hızla devam eden Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Ilıca Harlek Turizm Bölgesine mevcut sıcak su deposunun kapasitesinin yetersiz ve eski olması sebebiyle 700 m3 hacimli 1 adet betonarme sıcak su deposu yapılıyor.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 844