10 Aralık 2019 Salı

Kütahya Belediyesi tarafından İstihdam Şurası ve Yıllık Eylem Planları ile Yatırımcı ve Genç Girişimci Destek Projesi kapsamında Kütahya İli Devlet Destekleri Rehberi Tanıtım programı düzenleniyor.
Program 11 Aralık 2019 tarihinde Kütahya Belediyesi Hizmet Binası Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.
Yerel aktör ve dinamikleri devreye sokarak Kütahya’ya özgü kalkınma modelleri ve projelerin geliştirilmesi için; Kütahya’da bulunan kamu kurumları, iş dünyası temsilcileri, sivil toplum kuruluşları (STK) ile muhtarlar bir araya gelerek, ekonomik yönden kalkınma ve istihdamı arttırmaya yönelik görüş ve önerilerini belirtecekler.
Kütahya’da faaliyet gösteren işletmelerin sektörlerine yönelik devlet yardımları ve yatırım teşvikleri hakkında; üretici, ihracatçı ve yatırımcılar ile bu alanlarda görev üstlenen kuruluşlar buluşturularak, Kütahya’nın sosyal ve ekonomik yönden kalkınması amacıyla hazırlanan Kütahya İli Devlet Destekleri Rehberinin tanıtımı yapılacaktır.
Yeni iş alanlarının oluşturulması ve var olan iş alanlarının daha etkin, daha verimli, daha kârlı bir şekle dönüştürülmesi için Kütahya’ya özel devlet desteklerinin, hibelerin neler olduğunu gösteren rehber Kütahya Belediyesi web sitesinde vatandaşların hizmetine sunulacaktır.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1035