7 Kasım 2019 Perşembe

Kütahya Belediye Meclisi, 1. Dönem 7. Olağan Meclis toplantısı, 06.11.2019 tarihinde Belediye Hizmet Binası Meclis Salonunda, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Başkanlığında gerçekleştirildi.
1. Dönem 7. Olağan Meclis toplantısında; 2020 Yılı performans programı konusu, 2020 Mali Yılı ve takip eden iki yıla ait Belediye Bütçesi konusu, 2020 Mali Yılı Belediye Gelir Tarifesi konusu, Belediye Meclisinin 02.10.2019 tarih ve 272 sayılı kararıyla Araştırma, Geliştirme ve Tanıtım Komisyonuna havale edilen Kütahya Belediyesi Sivil Toplum Kuruşları Merkezi Görev, Yetki ve Çalışma Yönetmelik Taslağı konusu, Yurtiçi ve yurtdışı müsabakalarda Kütahya’nın adını duyuran, tanıtımını yapan, üstün başarı gösteren ve derece alan öğrencilere, sporculara, teknik yöneticilere ve antrenörlere ödül verilmesi ve ödüllerin belirlenmesi, amatör spor kulüplerinin müsabakalara gidebilmek için yapacakları talep doğrultusunda araç ve yakıt yardımı yapılması konularında Belediye Başkanı ve Belediye Encümenine yetki verilmesi konusu, İlimizin muhtelif mahallelerinde bulunan isimsiz parklara isim verilmesi konusu, İlimiz merkez, İnköy Mahallesi Yedigöller Rekreasyon alanı bölgesinde imar planı yapımı konusu, İlimiz merkez, Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Yerleşkesi (Merkez Kampüsü) karşısı alt geçit bölgesinde Kirazpınar Mahallesinde İmar Planı Yapımı konusu, Belediye Meclisinin 04.09.2019 tarih 258 sayılı kararıyla onaylanan, Ağaçköy Mahalle yerleşik alanlarına ait Revizyon İmar Planlarına askı süresinde gelen itirazların değerlendirilmesi konuları görüşülmüştür.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın Başkanlığında gerçekleşen Meclis toplantısına; Kütahya Milletvekili İshak GAZEL, İl Genel Meclis Başkanı Musa YILMAZ, Belediye Başkan Yardımcıları İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ, Ömer KÖSE, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kütahya İl Başkanı Ali ÇETİNBAŞ, Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri ile Basın Mensupları katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 965