30 Ekim 2019 Çarşamba

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla verdiği resepsiyona katıldı.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin zor şartlarda büyük mücadeleler verilerek kurulduğunu belirten Vali Dr. Ömer TORAMAN; Kütahya bu süreçte hem işgali gördü hem işgal yaşadı hem de kurtuluş zaferinin sevincine şahit oldu. Böylesine kıymetli topraklarda bu bayramı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Evlatlarımız teröristlerle canla başla mücadele ediyorlar. Her nesil kendi üzerine düşen sorumluluğu yerine getiriyor. Bu durumun bizim millet olarak bağımsızlığımıza ve hür yaşama iradesine olan bağlılığımızdan kaynaklandığını düşünüyorum. Aziz bir milletin mensubuyuz. Geçmişimizden aldığımız güçle geleceğimize de güvenle bakıyor, ülkemizin ve milletimizin geleceğine güveniyoruz. Birlik ve beraberlik ruhuna katkı sağlayan, sevincimizi paylaşan bütün vatandaşlarımıza şükranlarımı arz ediyorum, dedi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle Polis Evi’nde düzenlenen kabul törenine; Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin ERENLER, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet ERBAŞ, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati GÜNDÜZ, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Cumhuriyet Başsavcısı Evren AKBEY, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Celal YÜCEL, İdare Mahkemesi Başkanı Ertuğrul TURAN, Baro Başkanı Ahmet ATAM, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Ahmet Asım OKAT, Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Şaban BAŞOĞUL, askeri erkan ve mülki erkan, protokol üyelerinin eşleri, STK Temsilcileri, bazı daire müdürleri katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1231