28 Ekim 2019 Pazartesi

Cumhuriyet´in 96. yıl dönümü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri Zafer Meydanı´nda bulunan Atatürk Anıtı´na çelenk sunulması ile başladı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Zafer Meydanı´nda bulunan Atatürk Anıtı´na çelenk sunuldu.
Tören Vali Dr. Ömer TORAMAN, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati GÜNDÜZ ve Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın Atatürk anıtına çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi.
Çelenk sunma törenine; Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN, Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin ERENLER ile CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl KASAP, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati GÜNDÜZ, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Adem ÖZKAN, Baro Başkanı Ahmet ATAM, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa ÇEKİÇ, İl Emniyet Müdürü Necmettin KOÇ, İl Genel Meclisi Başkanı Musa YILMAZ, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kütahya Şubesi Başkanı Asım OKAT ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kütahya Şubesi Başkanı Şaban BAŞOĞUL, daire müdürleri, askeri erkan ve STK Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 968