25 Ekim 2019 Cuma

Kütahya’ya yapılacak olan bölgenin en iddialı Millet Bahçesi projesinin çalışmaları başladı.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Millet Bahçesi projesinin çalışmaları kapsamında Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) proje ekibi ile bir araya geldi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantıda Millet Bahçesi projesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.
Başkan IŞIK, Kütahya Belediyesi ve TOKİ tarafından ortak yapılacak proje kapsamında inşa edilecek bölgenin en iddialı Millet Bahçesi projesi için ölçüm ekiplerinin sahada çalışmalara başladığını ifade etti. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Millet Bahçesi projesinin Kütahya’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.
Toplantıda Belediye Başkan Yardımcıları Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri ve proje ekibi yer aldı.
Belediye hizmet binasında gerçekleşen toplantının sona ermesiyle birlikte Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Fatih GÖLGELİ, TOKİ’nin proje ekibiyle beraber Millet Bahçesi projesinin uygulanacağı eski Jandarma Taburunun olduğu yaklaşık 61 bin 500 m2’lik arazide incelemelerde bulundu.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 2354