10 Ekim 2019 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Bölgesel Amatör Lig 9. grupta liderliğe yükselen Belediye Kütahyaspor’un idmanını ziyaret etti.
3.Lig hedefi ile sezona başlayan ve Bölgesel Amatör Lig 9. grupta liderliğe yükselen Belediye Kütahyaspor futbolcularını Halil Akkaş Stadında gerçekleşen idmanda ziyaret edip baklava ikram eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit ÖZEL ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet ve oyunculara çalışmalarında başarılar diledi.
Pazar günü Halil Akkaş Stadında gerçekleşecek maçta Pamukovaspor’u konuk edecek olan ve karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren Belediye Kütahyaspor futbolcuları, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a, ziyareti ve destekleri sebebiyle teşekkürlerini sundu.
Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit ÖZEL ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyetinin de hazır bulunduğu idman ziyaretinde Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a, Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR ile Abdullah DAMCI eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 872