21 Eylül 2019 Cumartesi

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK Bölgesel Amatör Lig'de şampiyonluğu ve 3. Ligi hedefleyen Belediye Kütahyaspor ve TKİ Tavşanlı Linyitspor Başkan, Yönetici ve Taraftar temsilcileri ile bir araya geldi.
Kütahyada birlik ve beraberlik olmadığı sürece başarının olamayacağını belirten Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; gönül isterdi ki takımlarımız daha üst liglerde mücadele etsin karşılaşsın. İnşallah ilerleyen yıllarda bu gerçekleşir. Aynı şehirde 2 takımımızın arasında kırgınlık veya sorun olması kimsenin istemediği bir durum olduğunu düşünüyorum. Sporun olduğu yerde barış ve kardeşlik vardır. Artık Kütahya'nın ilçelerimizle ayrılmaz bir bütün olduğunu bilmemiz gerekiyor. Ben bu organizasyona katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Yeni sezon öncesi her iki takımımıza da başarılar diliyorum, dedi.
Dostluk yemeği ve konuşmalarından dolayı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIKa teşekkür eden Tavşanlı Belediye Başkan Yardımcısı İsmail AKA ve TKİ Tavşanlı Linyitspor Başkanı Akın ŞİRİN ve yönetimi en kısa sürede Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit ÖZEL ve yönetimi ile taraftar temsilcilerini Tavşanlıda ağırlamak istediklerini belirttiler.
Birlik, beraberlik ve dostluk mesajlarının verildiği dostluk yemeğine, Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim IŞIK, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah DAMCI, Tavşanlı Belediye Başkan Yardımcısı İsmail AKA, Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit ÖZEL ve yönetim kurulu üyeleri, TKİ Tavşanlı Linyitspor Kulübü Başkanı Akın ŞİRİN ve yönetim kurulu üyeleri, teknik ekipler ile her iki takımın taraftar temsilcileri katıldılar.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 575