20 Eylül 2019 Cuma

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplum İlişkileri Genel Müdürlüğünün desteklediği, İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği tarafından yürütülen "Biz Birlikte Güçlüyüz Projesi" kapsamında İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Genel Başkanı Yücel CAN ile beraberindeki heyet, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ı ziyaret etti.
İçişleri Bakanlığı Sivil Toplum İlişkileri Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen, Kütahya Belediyesi ve Kütahya Valiliği ile birlikte organize edilen İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği tarafından yürütülen "Biz Birlikte Güçlüyüz Projesi" kapsamında ilimizde düzenlenecek programlara katılmak üzere gelen Dernek Genel Başkanı Yücel CAN ile beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, konuklarına nazik ziyaretleri sebebiyle teşekkürlerini sundu.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın makamında gerçekleşen ziyarette İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Genel Başkanı Yücel CAN, proje kapsamında Türkiye genelinde kardeşlik bağlarına değer katmayı amaçladıklarını ifade etti.
Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Dernek Genel Başkanı Yücel CAN ile beraberindeki heyete şehrimiz ile ilgili bilgiler verdi.
Kütahya’da çeşitli temaslar ve ziyaretlerde bulunacak olan heyet, kabulleri ve katkılarından dolayı Başkan IŞIK’a teşekkürlerini sundu.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1028