12 Eylül 2019 Perşembe

Kütahya Belediyesi, Osmangazi ve Vefa Mahallelerinden başlattığı Kentsel Dönüşüm çalışmaları bilgilendirme toplantılarına Sultanbağı ve Börekçiler Mahallelerinde devam etti.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesinin Kentsel Dönüşüm çalışmaları bilgilendirme toplantısı kapsamında Sultanbağı ve Börekçiler Mahallelerinde ikamet eden hak sahipleri ile Osman AKDAŞ Düğün Salonunda bir araya geldi.
Karşılıklı istişarelerde bulunulan ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Sultanbağı ve Börekçiler Mahallelerinde oturan vatandaşlara Kentsel Dönüşüm çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Sultanbağı ve Börekçiler Mahallelerine Temmuz ayında gerçekleştirdiği ziyarette hemşehrilerine Kurban Bayramı sonra mahallelerini tekrar ziyaret edeceğini dile getirmiş ve söz konusu ziyarette Kütahya Belediyesi tarafından hak sahiplerine Kentsel Dönüşümle ilgili birer talep formu dağıtılmıştı. Bu kapsamda dönüşüm taleplerini formla bildiren hak sahiplerine bilgi veren Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, taleplerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ilgili Genel Müdürlük ve ilgili kurumlar ile görüşülüp değerlendirildikten sonra çalışmaların devam edeceğini ifade etti.
Ziyarette Başkan IŞIK, hak sahibi hemşehrilerini dinleyip, sorularını yanıtladı.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ ile Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1797