10 Eylül 2019 Salı

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediyesinin Kentsel Dönüşüm bilgilendirme toplantısı kapsamında Vefa Mahallesinde ikamet eden hemşehrileri ile bir araya geldi.
Necmettin Erbakan Lisesinde Kentsel Dönüşüm bilgilendirme toplantısı çerçevesinde Vefa Mahallesinde oturan hak sahipleri ile bir araya gelen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, burada vatandaşlarla karşılıklı istişarelerde bulundu.
Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Vefa Mahallesine Temmuz ayında gerçekleştirdiği ziyarette hemşehrilerine Kurban Bayramı sonra mahallelerini tekrar ziyaret edeceğini dile getirmiş ve söz konusu ziyarette Kütahya Belediyesi tarafından hak sahiplerine Kentsel Dönüşümle ilgili birer talep formu dağıtılmıştı.
Bu kapsamda dönüşüm taleplerini formla bildiren hak sahiplerine bilgi veren Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, taleplerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ilgili Genel Müdürlük ve ilgili kurumlar ile görüşülüp değerlendirildikten sonra çalışmaların devam edeceğini ifade etti.
Ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, hak sahibi hemşehrilerini dinleyip, sorularını yanıtladı.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ ile Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 993