8 Ağustos 2019 Perşembe

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Evliya Çelebi Mahallesinde ikamet eden vatandaşlar ile bir araya geldi.
Kütahya Sağlık Meslek Lisesinde gerçekleşen toplantıda Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, hemşehrilerine Kütahya Belediyesi’nin Evliya Çelebi Mahallesi Çam Sokak, Meşe Sokak ve M. Tulum Sokağın olduğu bölgede yapılan imar planı çalışması hakkında bilgiler verdi.
Hastane inşaatının tamamlanmasının ardından bu bölgenin cazibe merkezi haline geleceğini ifade eden Başkan IŞIK, bitişik nizamlı ve düzensiz yapılaşmaların yoğunlukta olduğu bu üç adet dar sokakta yapılacak imar planı ile ayrık nizamlı olarak düzenlenebileceğini belirtti.
Karşılıklı istişarelerde bulunulan ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Evliya Çelebi Mahallesinde ikamet eden vatandaşların sorularını yanıtladı.
Programlara katılan vatandaşlar Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a göstermiş olduğu ilgi ve ziyareti sebebiyle teşekkürlerini sundular.
Sağlık Meslek Lisesinde gerçekleşen toplantıya; Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Başkan Yardımcıları İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ, Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri ve Belediye Personeli, Evliya Çelebi Mahalle Muhtarı Mehmet NEYAZ ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1095