1 Ağustos 2019 Perşembe

Zafer Kalkınma Ajansının (ZEKA) 2019 yılı 7. Yönetim Kurulu Toplantısı Uşak Valiliğinin ev sahipliğinde, Ulubey Kanyonları Cam Teras’ta gerçekleşti.

Merkezi Kütahya'da olan ve Afyonkarahisar, Manisa, Uşak illerini de kapsayan Zafer Kalkınma Ajansı'nın 2019 yılı 7. Yönetim Kurulu toplantısı öncesi Uşak Valisi Funda KOCABIYIK, yönetim kurulu başkanlığını Manisa Valisi Ahmet DENİZ’den devraldı.

Toplantı öncesi gündem maddeleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Uşak Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Funda KOCABIYIK, toplantının ilk gündem maddesinde 30 Ocak 2019 tarihinde ilan edilen, Ajansın plan, program ve stratejik öncelikleri ile uyumlu, kısa/orta vadede yatırıma dönüştürülebilecek nitelikteki fizibilite çalışmalarının desteklenmesinin amaçlandığı, fizibilite desteği programına yapılan proje başvurusunu değerlendireceklerini belirtti.

Uşak Valisi ve ZEKA Yönetim Kurulu Başkanı Funda KOCABIYIK’ın konuşmasının ardından basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Toplantı sonrası Uşak Valisi Funda KOCABIYIK, Manisa Valisi Ahmet DENİZ, Kütahya Valisi Ömer TORAMAN, Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ile ZEKA yönetim kurulu üyeleri Cam Teras'ı gezerek incelemelerde bulundu.

Ulubey Kanyonları Cam Teras’ta gerçekleşen toplantıya; Kütahya’dan Vali Dr. Ömer TORAMAN, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, İl Genel Meclisi Başkanı Musa YILMAZ ile Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreter V. Veli OĞUZ katıldı.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 823