22 Temmuz 2019 Pazartesi

Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 30 Ağustos Mahallesinde yürütülen çalışmalar hızla devam ediyor.

Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 30 Ağustos Mahallesinde yürütülen yağmur suyu döşeme hattı çalışmaları sona erdi.

Yerleşim yerleri, su birikintilerinden kaynaklı yol tahriplerine ve kapanmalarına engel olacak, olası yağmurdan kaynaklı su baskınları ile daha önceden oluşan su birikintilerinin de önüne geçilebilmesi amacıyla Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan yağmur suyu döşeme hattının sona ermesiyle birlikte Fen İşleri Müdürlüğü personeli asfalt çalışmalarına başladı.

Ayrıca 30 Ağustos Mahallesi Tugay Sokağı trafiğe açabilmek, ulaşımı kolaylaştırmak ve trafiği daha akıcı hale getirmek amacıyla Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Subay Lojmanlarının arka kısmında istinat duvarı inşa etti. Bölgede deforme olan kilit taşları sökülüp yerine asfalt atılıyor, alt yapı çalışmaları ise aralıksız sürüyor. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 857