19 Temmuz 2019 Cuma

Kütahya Belediyesi, Osmangazi ve Vefa Mahallelerinden başlattığı Kentsel Dönüşüm çalışmaları bilgilendirme toplantılarına Sultanbağı ve Börekçiler Mahallesinde devam etti.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Osmangazi ve Vefa Mahallesinden sonra Sultanbağı ve Börekçiler mahallesi sakinleri ile Kentsel Dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi vermek için buluştu.
Sultanbağı ve Börekçiler Mahalleleri hak sahipleri ile Osman AKDAŞ Düğün Salonunda bir araya gelen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahyanın en merkezi mahallelerinden olan Sultanbağı ve Börekçiler mahallerini hak sahipleri ile anlaşarak ferah ve güzel bir planla dönüştürmeyi planladıklarını belirtti.
Karşılıklı istişarelerde bulunulan ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Sultanbağı ve Börekçiler Mahallesinde ikamet eden vatandaşlara Kentsel Dönüşüm hakkında bilgiler verdi.
Programlara katılan vatandaşlar Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIKa göstermiş olduğu ilgi ve ziyareti sebebiyle teşekkürlerini sundular.
Sultanbağı Mahallesi, Osman AKDAŞ Düğün Salonunda düzenlenen programa; Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ, Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri, Sultanbağı Mahalle Muhtarı Muhittin KARABULUT ve Börekçiler Mahalle Muhtarı İsmail ARI ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1837