18 Temmuz 2019 Perşembe

Kuşu Haber ile Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi işbirliğinde Simav İlçesine bağlı Kuşu Beldesinin tanıtımı amacıyla Kuşu Manzarası fotoğraf yarışması düzenlendi.
Kuşu Haber ile Kuşu Şehit Er Şenayi Akdağ Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından Kuşu Beldesinin tanıtımı ve kitap okuma farkındalığı amacıyla düzenlenen Kuşu Manzarası fotoğraf yarışması kapsamında Kuşu Haber yöneticisi Muammer GÖKALP ile dereceye giren yarışmacılar, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kuşu Haber yöneticisi Muammer GÖKALP ile dereceye giren yarışmacılar, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundular.
Sosyal Medya üzerinden gerçekleşen beğeniler üzerine derecelendirme yapılan ve 92 bin kişiye ulaşılan Kuşu Manzarası fotoğraf yarışmasında dereceye girenleri tebrik eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Yarışmayı düzenleyen başta siz olmak üzere hem ankete katılan değerli hemşehrilerime hem de fotoğrafları ile bu yarışmaya katılan yarışmacı kardeşlerime teşekkür ediyorum. Aslında hepsi ödüle layık fotoğraflar ama bu bir yarışma ve belli bir derecelendirme yapılması gerekiyor. Dereceye girenlere tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum, dedi.Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1299