9 Temmuz 2019 Salı

Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Salih ÖZDEN, Kütahya Belediyesi Canlı Hayvan Pazarında incelemelerde bulundu.
Salı günleri saat 06.00 itibariyle açılan Kütahya Belediyesi Canlı Hayvan Pazarını ziyaret eden Belediye Başkan Yardımcısı Salih ÖZDEN, Sosyal Tesis, mescit, kesimhane, padoklar ve alt yapı konusunda bilgi alıp incelemelerde bulundu.
Canlı Hayvan Pazarında rutin işleyiş ve çalışmalar hakkında da personelle istişarelerde bulunan Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Salih ÖZDEN, ziyarette hemşehrilerinin istek ve şikâyetlerini dinleyip, Kurban Bayramı için hazırlıkların hızla devam ettiğini dile getirdi.
800 büyükbaş 2400 adet küçükbaş hayvan kapasitesi olan toplamda 30.000 metrekare alana sahip Kütahya Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı, Büyükbaş hayvanlar için 100 adet Kapalı Padok ile yaklaşık 300 başlık büyükbaş açık bölmesi, Küçükbaş hayvanlar için 120 adet Kapalı Padok ile 165 adet küçükbaş hayvan Açık Padok bulunuyor.
Canlı Hayvan Pazarına giriş yapacak tüm araçlar dezenfeksiyon ünitesinden geçmekte olup pazarın tamamında her hafta düzenli olarak temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları yapılıyor. Hemşehrilerimizin ulaşımını kolaylaştırmak için 12 numaralı otobüs hattı Salı günleri Canlı Hayvan Pazarı girişine kadar hizmet veriyor.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1387