9 Temmuz 2019 Salı

İnli Köylüleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği ile İnli Köy Muhtarlığının düzenlemiş olduğu Frig Vadisi İnli Köyü 21. Kültür Şenlikleri coşkuyla kutlandı.
İnli Köyünde gerçekleşen Frig Vadisi İnli Köyü 21. Kültür Şenliğinde katılımcılara hitap eden Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı İlyas BAHAR, konuşmasında Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın selamını iletip, programda emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.
Frig Vadisi İnli Köyü 21. Kültür Şenliğinde, bu tür etkinliklerin önemine değinen Belediye Başkan Yardımcısı İlyas BAHAR; Şehir içi ve şehir dışından Frig Vadisi İnli Köyü 21. Kültür Şenliğine katılan kıymetli misafirler hepiniz hoş geldiniz. Düğün, cenaze ve şenlik gibi programlar, insanların kaynaşmasına, yardımlaşmasına ve yakınlaşmasına sebep olmaktadır. Sizlerin hazırlanmış olduğu bu programdaki amacınız da belli, kaynaşmak, tanışmak ve çocuklarınıza bu tür etkinlikleri yapmayı aşılamaktır. Bu vesileyle Frig Vadisi İnli Köyü 21. Kültür Şenliğinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum, dedi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1577