5 Temmuz 2019 Cuma

Kütahya Belediyesi 2020-2024 Stratejik Plan Çalıştayı gerçekleşti.
Duman&Global İcra Kurulu Başkanı Mehmet DUMAN’ın Kütahya Belediye personeline verdiği Stratejik Planlama Eğitimi kapsamında düzenlenen 2020-2024 Stratejik Plan Çalıştayı, saygı duruşunda bunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Kütahya Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen 2020-2024 Stratejik Plan Çalıştayı’nın açılışında katılımcılara hitap eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, değerli Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, İlimizin Sivil Toplum Kuruluşu ve Meslek Odası Yönetici ve Temsilcileri, basınımızın güzide temsilcileri, bizim için çok önemli olan 2020-2024 Stratejik Plan Çalıştayı’na katkı için burada bulunmanızdan dolayı şahsım ve birlikte çalıştığım belediye çalışanları adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz, dedi.
Başkan IŞIK; Dünyada gelişmiş ülkelere ya da söz sahibi olmuş, marka haline gelmiş şirket veya kurumlara baktığımız zaman attıkları her adımın önceden planlanmış ve zamanı geldiğinde yapılması gereken uygulamalara yönelik adımlar olduğu görülür. Dolayısıyla bu Stratejik Plan hazırlığı çalışmalarını bu nedenle çok önemsiyoruz. Önümüzdeki 5 yılı burada belirleyeceğimiz doğru, yerinde ve Kütahya’nın önceliklerini öne alan konular hakkında ortaya koyacağımız uygulamalarla geçireceğiz. Önemsiyoruz, onun için bizim açımızdan buraya katkı için gelen siz değerli hemşehrilerimin ayrı bir yeri olacaktır. Övüneceğimiz ve eser olarak ortaya koyacağımız her projenin bitiminde sizlere ayrı ayrı teşekkür edeceğim. Çünkü sahiplenmek bu. Oturduğu yerden ahkam kesmenin ne bir kuruma, ne bir ile, ne bu ülkeye hiçbir şekilde faydası olmadığını o arkadaşlarımızda zamanı geldiğinde görecekler, dedi.
2019 Yılı programının belli olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Bugüne kadar yıllardır çözülememiş, kronikleşmiş hangi sorun varsa bitecek. Atılmamış asfalt, açılmamış kanalizasyon, akmamış su kalmayacak. Artık vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşadığı, yaşanabilir bir Kütahya’yı 2019 yılı sonuna kadar inşallah eksik olup da tamamlanmayan birçok hizmet belli bir noktaya getirilecek. 2020 Yılında hedefimiz tam bütçe, denk bütçe. Ne kadar kazanırsak o kadar harcayacağız, şeklinde konuştu.
Duman&Global İcra Kurulu Başkanı Mehmet DUMAN’ın sunumuyla devam eden 2020-2024 Stratejik Plan Çalıştayı, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
2020-2024 Stratejik Plan Çalıştayı, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın, katılımcılara sertifika takdim etmesiyle sona erdi.
Çalıştaya; Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Ali İhsan ERTAŞ, Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri ve Personeli, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Meslek Odası Yönetici ve Temsilcileri ve Basın Mensupları katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1057