4 Temmuz 2019 Perşembe

Kütahya Belediye Meclisi 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi ek fıkrası gereğince 1. Dönem 1. Olağanüstü Meclis toplantısı, 03.07.2019 tarihinde Belediye Hizmet Binası Meclis Salonunda, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK Başkanlığında gerçekleştirildi.
Gündem maddelerinin görüşülerek değerlendirildiği Kütahya Belediye Meclisi 1. Dönem 1. Olağanüstü Meclis toplantısında Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, toplantının hayırlara vesile olmasını temenni etti.
Başkan IŞIK; Olağanüstü Meclis toplantımız 10 Nisan 2019 tarihinde yaptığımız ilk Belediye Meclis toplantımızda Kütahya Belediyesi Varlıklarının Tespit Komisyonu adı altında bir komisyon kurulmasına karar verilmişti. Söz konusu komisyona 3 aylık süre içerisinde çalışmalarını tamamlanması yönünde izin verildi ve komisyonumuz çalışmalarını tamamlayıp Başkanlık divanına sundu. Şimdi bu toplantıda söz konusu komisyon raporu ve diğer konuların müzakeresini gerçekleştireceğiz, dedi.
Belediye Meclisimizin 10.04.2019 tarih ve 115 sayılı kararı ile Kütahya Belediyesi taşınır ve taşınmaz kültür varlıklarının, mali yapısını ve personel durumunu tespit etmek amacıyla kurulan Belediye Varlıkları Tespit Komisyonu raporunun konusu, 2019 yılı Kurban Bayramında satılacak olan küçükbaş, büyükbaş padok fiyatları, serbest hayvan giriş fiyatı, işgaliye harcı ve nakliye bedellerinin tespit edilmesi konusu, Belediye Encümeninin 25.06.2019 tarih ve 830 sayılı kararıyla Belediye Meclisine havale edilen Kardeş Belediyemiz olan Kars Susuz İlçe Belediyesine protokol çerçevesinde yapılan Sosyo Kültürel merkezine ait kalan hakedişin ödenip ödenmemesi ile Fen İşleri Müdürlüğünün ilgili ekonomik kodunun açılarak, ilgili ekonomik koduna aktarma yapılıp yapılmaması konuları görüşülmüştür.
Toplantıya; Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ, Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, Basın Mensupları ve hemşehrilerimiz katıldı.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 794