27 Haziran 2019 Perşembe

Kütahya Belediyesi ile Pecs Belediyesi ortaklığında yürütülen “İş Birliğinin Güçlendirilmesi için Kültür ve Yaratıcılık” projesi kapsamında Pecs Belediyesi Kültür ve Eğitim Komitesi Başkanı Bognár LÁSZLÓ, Belediye Kabinesi Başkan Yardımcısı Rabiné Kovács Eszter VIRÁG, Pecs Genel Meclis Üyesi Kövesi Mária ILDIKO, Uluslararası ve Sosyal İlişkiler Sorumlusu Fehér Éva ÁGNES, Ağ Geliştirme Müdürü Péter SALAMON, Strateji Uzmanı Pınar ADALI AL, Alan Koordinatörleri Hayriye BERAT, Arzu İrge ÖZYOL, Küme Uzmanı Mónika Alíz MÈSZÁROS, Saha Uzmanı Ali Asker AL şehrimizde bir dizi temaslarda bulundu.

Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Salih ÖZDEN, Kütahya Belediye Kültür Sosyal İşleri Müdürü Mehmet ZENCİ, Kütahya Belediyesi proje ekibinden Sedat ASLANTAŞ ile Mustafa BÜTÜN’ün eşlik ettiği Pécs Belediyesi heyetine, Kütahya Belediyesinin UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı (UCCN) program sürecine Kütahya’nın katılımı ve iletişim ağı yönetimine ilişkin Belediyesi Sosyal Tesislerinde sunum eşliğinde bilgi verildi.

Program çerçevesinde Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokuluna gerçekleşen ziyaretin sona ermesiyle birlikte Macaristan heyeti, Güral Porselen A.Ş’yi ziyaret etti.

Macaristan heyeti burada Güral Porselen A.Ş. Genel Müdür Mehmet Naci PEKCAN tarafından karşılandı. Ziyarette porselen üretimi yapılan alanları gezen heyete, Güral Porselen hakkında bilgileri Genel Müdür Mehmet Naci PEKCAN verdi.

Daha sonra Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kütahya Belediye Başkan Yardımcıları Fatih GÖLGELİ, Ali İhsan ERTAŞ ile bir araya gelen heyetin günlük programı, Gastro Keyf’deki akşam yemeğiyle sona erdi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1126