25 Haziran 2019 Salı

Çin Sanayi ve İşadamları Derneği Başkanı aynı zamanda China Tianchen Engineering Corporation firmasından Ekrem AYDIN, Vedat BIYIKLI, Zhou SHILI ile Wang JIAN, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ı makamında ziyaret etti.

Ülkemizde Tuz Gölü'nde Doğalgaz Depolama projesi, Kazan Soda Külü Tesisi, Beypazarı Soda Külü ve Sodyum Bikarbonat Tesisi olmak üzere yaklaşık 2 milyar dolarlık projelerinin anahtar teslimini yapan China Tianchen Engineering Corporation firması yetkilileri ile Çin Sanayi ve İşadamları Derneği yöneticileri, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ı ziyaret etti.

Ziyarette Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın, Kütahya’nın daha güzel ve yaşanabilir bir şehir haline gelebilmesi için planlanan projeleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Kütahya Belediye Başkan Yardımcıları Salih ÖZDEN, İlyas BAHAR, Abdullah DAMCI, Murat ARIK, Fatih GÖLGELİ ile Ali İhsan ERTAŞ’ın da yer aldığı ziyarette Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, konuklarına ziyaretleri sebebiyle teşekkür edip günün anısına hediye takdim etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.
Görüntülenme sayısı: 1856